Ing. Gabriela Levá

 

Spoluzakladatelka projektu FEEL GOOD COMPANY, certifikovaná mediátorka, vztahová a párová terapeutka, koučka

Mnoho let jsem se v korporátní společnosti zabývala komunikací a zamilovala si jí. Téma komunikace ve všech možných podobách mě provází celým životem. Představuje pro mě živý a neustále se měnící organismus, pohyb a každodenní součást života nás všech. Nejde jen o to dopravit informaci odněkud někam, ale především o způsob, jakým to uděláme.

Jednou z forem komunikace je pro mě i tanec a vědomý pohyb. Práce s tělem a emocemi v sobě skrývá obrovský léčivý potenciál a nekonečné možnosti seberozvoje. Jak ve smyslu cesty do vlastního nitra, tak té, která nás všechny navzájem propojuje. Tanec je pohyb a pohyb znamená život. Tanec je řeč, kterou se domluvíte kdekoli na celé planetě, jedinečný způsob komunikace. Několik let vedu taneční skupinu, v níž tancují neslyšící lidé a přesto, že nepoužívám znakový jazyk, díky tanci nemáme v komunikaci žádné bariéry. Tancem navíc může být každý i sebemenší pohyb našeho těla a přinášet do života energii, radost a zdraví. Vědomý pohyb, zaměřený na prožitek a sebepoznání nám propojí tělo, mysl i duši.

Vystudovala jsem Vysoké učení technické v Brně, obor podnikové finance a obchod a obchodní právo na Evropském polytechnickém institutu. Absolvovala výcvik mediátora a prošla mnoha dalšími kurzy a semináři.

Přes 15 let jsem působila ve společnosti E.ON Česká republika, kde jsem se věnovala interní a externí komunikaci, marketingu a PR. Do mého portfolia patřily i netradiční eventové akce, komunikační a produktové kampaně. Nádhernou zkušeností pro mě byly taneční choreografie, které jsem vytvářela přímo pro TOP management a jejichž cílem bylo rozvíjet nehierarchickou komunikaci napříč firmou. S nimi vedení společnosti velmi úspěšně vystupovalo na firemních plesech a nejenže dali interní komunikaci úplně jiný rozměr, ale vnesli do korporátního světa i tolik potřebnou hravost a tvůrčí energii.  Postupně jsem ale čím dál více vnímala, že moje skutečná cesta vede jiným směrem. Ještě více k lidem být jim průvodcem na cestě k sobě samým i k sobě navzájem.