Kateřina Malá

 

Marketing & Business Developement

 

Ve svém profesním životě jsem působila v nadnárodních reklamních agenturách Young & Rubicam a Leo Burnett. Pracovala jsem na pozici Account Managera, který je spojkou mezi světem kreativců vyžadujícím tvůrčí svobodu, motivaci a inspiraci a na druhé straně klienty, kteří jsou zaměřeni především na čas a finanční efektivitu produkce. Zkušenosti, které jsem nasbírala, mě naučily myslet analyticky a nebát se prosadit nápady celého týmu. Ačkoliv práce v tak velkém a dravém prostředí nebyla vždy jednoduchá, jsem za tuto zkušenost velmi vděčná.
V pauzách mezi studiem a prací pro reklamní agentury, jsem si dopřála cestování. Díky půlročním až ročním pracovním pobytům v zahraničí jsem měla možnost poznat kulturu a mentalitu cizích národů. Milovala jsem obšírné, hlučné a hodně veselé řecké večere, stolující Francouze, kteří si umí vychutnat doslova každé sousto anebo Anglii, která mi nepřipadá ani trochu konzervativní, spíše naopak.
Jsem maminkou dvou malých dětí. Těhotenství a péče o tyto pidilidi mě naučila mnohé o sobě. Posunula mě co do vnímání hodnot. Mateřskou dovolenou beru jako velký milník a skvělou příležitost k hlubším úvahám o životě. Toto období jsem si také zpestřila produkční prací pro malý Nadační fond Pink Bubble, který pomáhá onkologicky nemocným dospívajícím anebo absolvováním kurzu pro lektora jógy.
Po ukončení mateřské dovolené jsem víceméně náhodou poznala Ing. Markétu Černou a projekt FEEL GOOD COMPANY. S nadšením jsem přijala možnost být součástí týmu. Je skvělé mít možnost zhodnotit dosavadní zkušenosti v práci, která mi dává velký smysl.