Ing. arch. Pavla Forest, Dipl.Um

 

Lektorka zpěvu, skladatelka, ředitelka Rock Opera Praha

Jsem česká zpěvačka, textařka, skladatelka, pěvecká pedagožka, architektka a ředitelka divadla.

Studovala jsemv Klatovech na ZUŠ housle a sborový zpěv, později na Konzervatoři Jaroslava Ježka, obor zpěv. Získala titul Ing. Archna fakultě architektury ČVUT v Praze, obor akustika, scénografie, koncertní síně.

Dnes pracuji jako svobodný architekt. Vedle architektury se soustředím především na zpěv jako sólistka i sboristka a také na autorskou skladatelskou tvorbu v řadě žánrů – od rocku přes jazz, alternativu až po klasickou hudbu. Sólově jsem zpívala mimo jiné s Tanečním orchestrem ČS Televize, Jazzovým septetem M. Dvořáka, se Symfonickým orchestrem HDK nebo v Experimentálním studiu ČRo a nazpívala hlavní roli v muzikálu Zvonokosy. Spolupracovala jsem i s Karlem Gottem a s mezinárodními produkcemi. Moje odborné příspěvky publikovaly například časopisy Muzikus a Music Store.
Jsem producentkou a společně s Milanem Steigerwaldem máme na kontě již 11 autorských oper. Založila jsem oddělení rockové opery na Mezinárodní konzervatoři Praha. Před třemi let přibyla i Rocková akademie při divadle RockOpera Praha.