Ing. Edita Vlachová

Jako malou mě lákala práce lékařky, nicméně přístup klasické medicíny mě nezaujal. Mám ráda souvislosti, a protože mě zajímá, jak věci fungují, pustila jsem se do studia biochemie. Práce v laboratoři mě bavila a po vysoké škole jsem se vydala do prostředí Akademie věd. Bohužel podmínky v české vědě nejsou vždy optimální a prostředí není vždy přívětivé. Od vědy jsem přeskočila do obchodní společnosti Baria, která prodává celou řadu reagencií a přístrojů do vědeckých i klinických laboratoří. Zde jsem měla obrovskou příležitost uplatnit nejen své znalosti ze studií, ale i vyrůst z pozice obchodní zástupkyně na pozici vedoucí obchodního týmu a díky přesahu na marketing následně na pozici brand manažerky. Jako asi všichni z Feel Good Company jsem “multipotenciálka.“ Baví mě, když je práce kreativní a k životu potřebuji různorodost. V oblasti obchodu mám ráda kontakt s lidmi, v marketingu mě baví tvůrčí činnost.

K Feel Good Company mě přivedl můj zájem o osobní rozvoj. O osobní rozvoj se zajímám již 10 let  – od svých 23 let, kdy jsem zjistila, že jsem v životě ztratila sama sebe. V té době jsem objevila osobní rozvoj a zcela jiný přístup k životu. Osobní rozvoj se tak nestal jen mým koníčkem, ale skutečnou vášní. Mám ráda komplexní přístup a co by bylo hledání přístupů bez jejich převádění do praxe. Chtěla jsem pracovat ve společnosti, která, stejně jako já, usiluje o vzdělávání lidí a zkvalitnění jejich životů.

Významným životním milníkem pro mě bylo mateřství, protože přede mě postavilo celou řadu nezpracovaných témat. Musela jsem se naučit pracovat s vlastní energií a emocemi, ale také začít jinak komunikovat své hranice i potřeby. Otázka respektující výchovy se pro mě stala velkým tématem.

Již léta sním o tom pomáhat lidem na jejich cestě sebe poznání. Chtěla bych se podělit o zjištěné informace a pomoci lidem k větší přirozenosti a šťastnějšímu životu. Ráda bych lidi inspirovala a provázela při nabourávání zažitých vzorců a hledání nových cest. Již řadu let sním o vedení vlastních kurzů a koučovací praxi a cítím, že konečně dozrál čas vykročit tímto směrem. Snad se potkáme na nějakém společném semináři. 😉