Tým umění v práci

Jana Hemelíková Baudisová

Lektorka tance a psychologie

„Studovala jsem herectví na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Ke konci studia jsem zažila velké povodně v rodných Jeseníkách. Tato „traumatická“ zkušenost mi otevřela dveře k prvním hlubším pohledům do sebe sama.“
Nedílnou součástí mého života je indický tanec a flamanco. Od roku 2003 jsem vedla kurzy a pořádala workshopy po ČR a Itálii. Účinkovala jsem v divadelních projektech, TV show a několika filmech. Prošla jsem Akreditovaným výcvikem profesionálního kouče a výcvikem NLP u Coaching World a spolupracovala na jeho projektech festival Evolution a on-line magazín Flowee.
Dnes objevuji pro sebe a své klienty nové možnosti vztahu umění, seberozvojových a psychologických technik. Naplňuje mě zkoumání souvztažností mezi tělem, myslí a emocemi.

Aida Mujačić

Učitelka hry na klavír, zpěvu, zakladatelka firemních kapel, terapeutka a koučka NLP

V roce 2010 jsem se rozhodla sledovat svůj sen, opustila rodnou Bosnu a Hercegovinu a přijela do Prahy studovat hudební vědu. Vyučovala jsem korepetici na Mezinárodní konzervatoři Praha. Dnes jsem zpěvačka a pianistka několika pražských a mezinárodních kapel a učím hru na klavír, zpěv a výchovu hlasu. K tomu jsem vystudovala mezinárodní kurz Neurolingvistického programování a propojuji vše do léčivé terapie a koučinku. 

Ing. arch. Pavla Forest, Dipl.Um.

Lektorka zpěvu, skladatelka, ředitelka Rock Opera Praha

Jsem česká zpěvačka, textařka, skladatelka, pěvecká pedagožka, architektka a ředitelka divadla. Pracuji jako svobodný architekt. Vedle architektury se soustředím především na zpěv jako sólistka i sboristka a také na autorskou skladatelskou tvorbu v řadě žánrů – od rocku přes jazz, alternativu až po klasickou hudbu.

Jana Šandová

Výtvarnice

Jmenuji se Jana Šandová, soukromě vyučuji jazyky a také ráda tvořím.
Při výuce jazyků a tvorbě svých projektů se setkávám s mnoha zajímavými lidmi. Cítím, že jsou v dnešní době často hodně přetíženi, zaměření na výkon a výsledky a to nejen v práci ale i doma. Upřímně i já jsem někdy upracovaná, jako každý z nás. Ale svou práci mám nesmírně ráda a navíc jsem objevila způsob jak svou energii dočerpat.
Moje relaxace a uvolnění je svět mandal, konkrétně metoda dot painting neboli tečkování. Je to nádherná a velmi jednoduchá technika. Kladete jednu tečku vedle druhé, soustředíte se a ani nevíte jak meditujete, relaxujete, cítíte klid a vnitřní naplnění.
Dnes vedu kurzy tečkování, protože práce s inspirativními lidmi v báječné atmosféře mne nejen nesmírně baví, ale dává mi i radost a chuť do života.
Sama velmi ráda inspiruji ostatní a mám vždy obrovskou radost, když účastníci i po kurzu tečkují sami doma a posílají mi své obrázky.

ArtGalerie.cz

Miroslav Konrád & přátelé

Artgalerie CZ je partnerem pro firmy, developerské projekty, architekty, státní organizace a další zájemce, kteří chtějí obohatit své prostory originálními uměleckými díly.
Provádíme instalace obrazů a soch do kanceláří, recepcí, chodeb, jednacích místností, ale i hal či vestibulů budov.
Originální obrazy a další umělecká díla lze pronajmout nebo zakoupit.
Pokud budete mít zájem, každých 3 nebo 6 měsíců Vám díla vyměníme za jinou kolekci.
Upgradujte svou kancelář
Pomůžeme vám vybrat umění dle vašich představ a profesionálně vám umění nainstalujeme do vašich prostor.

Lze nakoupit také reprodukce originálních obrazů a instalovat je do prostor, kam nechcete umisťovat originály.
Takto jsme vybavili např. chodby a lůžkovou část nemocnic a jiných prostor přístupných veřejnosti v dalších organizacích.