Týmové workshopy pro zaměstnance

Zdravé tělo

Je-li zdravé naše tělo, máme potřebnou sílu a chuť naplno žít a pracovat. Cest, které vedou ke zlepšení zdraví a posílení imunity je mnoho. Inspirujte se na našich workshopech a najděte si to pravé právě pro vás. Staňte se pánem svého zdraví a tvůrcem své silné imunity.

Psychická kondice

Dlouhodobý stres a nezvládnuté emoce nám ubírají obrovské množství životní energie. Snižují pracovní výkonnost a mohou vést až k nemoci. Naučíme vás se stresem i emocemi efektivně pracovat tak, aby nepoškozovaly vaše zdraví a nebránily radovat se ze života.

Rozvoj osobnosti

Práce na sobě je tou nejsmysluplnější životní investicí. Objevením svých hodnot a talentů nacházíme zdroje vnitřní síly a odolnosti. Máme-li respekt a úctu k sobě i ostatním, vytváříme harmonické vztahy v práci i v soukromí. Dovedeme si nastavit zdravé hranice, cítíme se vyrovnaní, spokojení a ve své síle.

Strava pro zdraví

Zdravé a kvalitní jídlo je základem našeho zdraví. Pro každého z nás je však vhodný jiný jídelníček, který je plně v souladu s naší jedinečností. Pomůžeme vám jej vyladit tak, aby podporoval vaše zdraví i psychickou pohodu. Nejsme zastánci žádného vyhraněného stravovacího směru. Pro nás je důležité, aby strava podporovala životní vitalitu každého našeho klienta.

Mindfulness, Meditace

Zastavit se a prožívat přítomný okamžik. Věnovat plnou pozornost sobě, svému tělu i emocím je dovednost, která nám do života přinese okamžitě mnoho benefitů. Naučí nás vědomě pracovat, dobře se soustředit i si více užívat čas s lidmi kolem nás. A především lépe poznáme sami sebe.

Jóga, pilátes, běh

Aby bylo naše tělo co nejvíce vyladěné potřebuje se hýbat. Pohyb navíc neprospívá jen tělu, ale i naší mysli. Umožní doslova pohnout se z místa i v myšlenkách. Díky tomu jsme nejen zdravější a odolnější, ale i více vyrovnaní. Máme energii a chuť tvořit i pracovat.

Umění v práci

Hudba, tanec, zpěv… Umění probouzí naši kreativitu a přináší radost do života. A většinou ani netušíme jaké talenty v nás dřímají. Pojďme je společně objevit, něco nového se naučit, a hlavně se skvěle pobavit s kolegy. Umění vnese do firmy svěží atmosféru a neuvěřitelně vyladí týmovou spolupráci, komunikaci i firemní kulturu. Společná hudba, tanec, zpěv … jsou naprosto bezkonkurenčním teambuildingem.

Pracovní prostor, kancelář

Jaký má být ideální pracovní prostor? Zdravý a harmonický, aby vyhovoval všem potřebám našeho těla a zároveň abychom se v něm cítili příjemně a bezpečně. V takovém prostoru se pak můžeme plně soustředit na práci, podáváme větší výkon, a přitom se necítíme vyčerpaní.

Udržitelnost a ekologie

Jsme tvůrci nejen svého života a nejbližšího okolí, ale také života na celé planetě. Pojďme si z odpovědnosti vůči světu a přírodě udělat přirozenou součást každého dne. Získáme tím pevnější zdraví, silnou imunitu, radost, dobrý pocit a krásnější životní prostor pro nás i naše děti.

Zdravotní péče o zaměstnance

Kromě našich workshopů a wellbeingových aktivit vám můžeme zajistit i rozšířenou preventivní péči o zdraví vašich zaměstnanců.