Online individuální konzultace s naturopatkou

publikováno: 2. 11. 2020
autor: Marketa

ONLINE KONZULTACE S NATUROPATKOU

Téma silné imunity, chronických nemocí či významu péče o své tělo a stravu je nyní skloňován ze všech směrů.

Jak ale rozpoznat, co je nejlepší aktuálně pro mne, můj zdravotní stav?

Ideální je konzultace s někým, kdo porozumí signálům našeho těla a odborně je posoudí – co nám říká alergie, chronická nemoc, autoimunitní onemocnění, hormonální změny či výkyvy nálad.

Jakým jídlem či doplňky stravy můžeme preventivně posílit tělo a odolnost, i když se jinak cítíme zdraví?

Naše lektorka tématu Protizánětlivá strava, certifikovaná naturopatka a již dlouho praktikující Health Coach na klinice funkční medicíny Ing. Lenka Jahelková Vám poradí naprosto individuální úpravu stravy, nové tipy do jídelníčku a doporučí bylinky a doplňky stravy přesně pro Vaši aktuální potřebu.

Tyto individuální konzultace je možné nabídnout v balíčku s dalšími individuálními online konzultacemi s psychologem a mediátorkou, aby každý zaměstnanec mohl využít to, co mu přijde aktuálně nejužitečnější.

Již mnoho klientů nám sdělilo, že právě tyto možnosti ocenili jako benefit a školení od zaměstnavatele nejvíc, stejně jako jiné osobní rozvojové kurzy a konzultace od Feel Good Company.

Rádi Vám pomůžeme vytvořit koncept individuálních online konzultací a rozvoje pro vaše zaměstnance – např. formou kreditu na služby, který si zaměstnanci u nás odčerpávají. Vše za vás hlídáme, zaručujeme zároveň diskrétnost v tématech, které si zaměstnanci chtějí řešit, a vystavujeme pak hromadnou fakturu na vzdělávání za domluvené období.

Markéta Černá

Feel Good Company