ONLINE KONZULTACE S MEDIÁTORKOU

Uvědomujeme si, že v některých rodinách teď nemusí být vůbec jednoduchá situace. Mohou vznikat konflikty či nepříjemná atmosféra.

Nabízíme proto možnost online konzultace s certifikovanou mediátorkou Ing. Gábinou Levou. Mediátoři jsou známí většinou jako forma předsoudního jednání, ale s mediací se dá pracovat i terapeuticky a individuálně (bez účasti druhé strany).

Gábina Vás naučí, jak zvládat konflikt – sám v sobě i v dané situaci s druhým člověkem. Jak situaci zklidnit, jak si úplně nezavřít cestu k další komunikaci. Vše lze pak úspěšně aplikovat i na pracovišti.

Již mnoho klientů nám sdělilo, že to byl nejužitečnější benefit a školení od zaměstnavatele, který kdy dostali, stejně jako jiné osobní rozvojové kurzy a konzultace od Feel Good Company.

Rádi Vám pomůžeme vytvořit koncept individuálních online konzultací a rozvoje pro vaše zaměstnance – např. formou kreditu na služby, který si zaměstnanci u nás odčerpávají. Vše za vás hlídáme, zaručujeme zároveň diskrétnost v tématech, které si zaměstnanci chtějí řešit, a vystavujeme pak hromadnou fakturu na vzdělávání za domluvené období.

Markéta Černá

Feel Good Company