Jdeme pro zdraví, naboso

publikováno: 7. 12. 2021
autor: Gábina Levá

Detailně se tématu uzemnění věnujeme v našem workshopu pro zaměstnance:

Silná imunita

Jdeme pro zdraví, naboso

Láká vás někdy vyzout si boty a rozběhnout se po trávě, hlíně, kamíncích, listí nebo třeba i po sněhu? Neváhejte a udělejte to. Vaše tělo si žádá uzemnění a rozproudění životní energie.

Uzemnění není bláznivý alternativní počin, ale vědecky podložený fyzikálně-energetický jev. Zažíváme jej, když se holá kůže přímo spojí se Zemí.

Být uzemněný znamená být ukotvený. Platí to pro naše fyzické tělo, ale také pro naši mysl a veškeré mentální a emoční procesy. Jako pro pozemské bytosti je pro nás totiž naprosto přirozené být se Zemí v propojení a díky tomu setrvávat v rovnováze fyzické i duševní. Jednoduše řečeno nejsme předurčeni trávit většinu našeho času uzavření uvnitř budov a nosit gumové podrážky pokaždé, jakmile vyjdeme ven. Moderní život téměř úplně omezil přirozený kontakt našeho těla se Zemí. A to nás ochuzuje o naprosto klíčový zdroj energie pro celý náš organismus.

Země je nositelkou záporných iontů, které jsou velmi hodnotné a potřebné pro naše zdraví a psychickou pohodu. Uvědomme si, že ze stejného prostoru pochází i zdroje naší obživy, kterou přijímáme jako potravu. Ale my se potřebujeme vyživit i „zemskou elektřinou“ a to můžeme velmi snadno udělat skrze svá chodidla. Kvantová fyzika dnes již jednoznačně potvrzuje, že vše je tvořeno energií. I my lidé. Proto naše zdraví a kondice přímo závisí na kvalitě energie, kterou je náš systém obklopen a kterou do sebe zároveň absorbuje. Může pro nás být prospěšná nebo naopak destruktivní a poškozující. Energie čerpaná ze Země v čisté přírodě, je vždy lékem naopak energetický smog z obrovského přebytku technologií, kterými jsme dnes každou vteřinu obklopení je pro nás jedem a prokazatelně oslabuje imunitu a ničí naše zdraví. Jsou to především kladné ionty, které nám způsobují škody. Bohužel jsme jim dnes vystaveni většinu času, a to způsobuje v našem těle obrovskou nerovnováhu.

Přírodní léčivé síly Země jsou nejen balzámem pro tělo i duši, ale především skvělým lékem, a to bez jakýchkoli vedlejších účinků. Navíc zdarma a okamžitě dostupné. Není v tom žádný háček ani podmínka. Jakmile se totiž naše kůže dostane do kontaktu se zemí, kladné ionty, kterými jsme doslova přeplněni jsou neutralizovány a my se opět navracíme do rovnováhy. A právě rovnováha je cestu k pevnému zdraví a spokojenému životu.
Odložte boty i ponožky a postavte se alespoň na pár minut na Zem bosýma nohama, budete se cítit skvěle ještě dlouho poté. Není co ztratit můžete pouze získat. Posílíte svůj imunitní systém a bude se vám lépe spát. Snížíte každodenní stres i krevní tlak. Podpoříte samoléčebné procesy ve vašem organismu a zvýšíte fyzickou i psychickou odolnost. Uzemnění dokonce velmi urychluje hojení a podporuje regeneraci po prožití nepříjemné události, šoku nebo psychického traumatu. Je také skvělým doplňkem při léčbě depresí a úzkosti.

Poznejme a dopřejme si léčivou léčivou sílu Země. Udělejme první krok právě teď. A jak jinak než naboso