Tým jóga a běh

Edita Sommerová

Lektorka jógy a zdravého životního stylu

Jóga nabízí překvapivě jednoduchou cestu návratu do našeho nitra.
Není nutné zajímat se o jógovou filozofii, abychom pocítili blahodárné účinky cvičení jógy. I jen pár minut denně může znamenat velký rozdíl v tom, jak se cítíme – fyzicky a psychicky. Jóga není jen o cvičení pozic, ale také o práci s dechem či meditaci. Prostřednictvím svého dechu si můžeme zlepšit náladu, dodat energii, zbavit se stresu nebo i ucpaného nosu. Jóga nám pomáhá být v přítomném okamžiku. Funguje to vždy!
Kromě jógy se s vášní zajímám o rostlinnou stravu, veganství a životní prostředí.

Ing. Vítek Oram

Lektor jógy

Rád vás budu inspirovat jógou, jako jóga inspirovala mne.

Zkušenost s jógou mám 35 let, 10 let jako cvičitel. Zaměřuji se na uvolnění a protažení, zdraví páteře a kloubů. Jednoduché cviky a klidnější styl, které můžeme dělat i v kanceláři. Základem je dech – studnice energie! A práce s myslí, neboť téměř vše je v hlavě.

Základní cviky lze cvičit i v kanceláři nebo v hale – protáhnout se a prodýchnout, nabrat energii. Naslouchat řeči svého těla. Z toho pramení radost, spokojenost a vyrovnanost, ale i zdraví a vyvážená imunita.

Cítím vděčnost za vše v životě a vnímám se součástí této hojnosti, kterou rád sdílím s ostatními.
Jógu můžeme rozšířit pomocí zpěvu a mantry směrem ke zklidnění mysli. Sám jsem našel velkou inspiraci v hudbě a mantra-józe, která pomáhá uvědomit si svůj potenciál a vytvářet svůj Život

Iva Petráňová

Lektorka jógy a tance

Namaste a ahoj, jsem Ivous, nadšená lektorka jógy a tance z Prahy. Duší něco mezi terapeutkou a cestovatelkou. Kromě jógy žiju hlavně tancem, hudbou, výtvarným tvořením a veganským zobáním. Jsem tu proto, abych sdílela, předávala a pečovala. Mám za sebou 600 hodin tréninku v USA a Indii a nespočet různých workshopů a kurzů u nás. Soustředím se zejména na holistickou jógovou terapii a restorativní jógu, ale ráda učím i hatha a vinyasa jógu. Jógu beru jako cestu k sobě a způsob, jak zvědavě zkoumat, odhalovat a opečovávat vše,  co je potřeba. Když učím, jdu vždycky za hranice fyzického. Ráda používám pomůcky, masážní míčky a kousky jógové filozofie. Někdy vás zabalím do dečky a jindy do zvuku tibetských mís. A vždycky si zameditujeme a zamantrujeme.

Mgr. Ondřej Matlach

Lektor běhu

Po téměř 20letech v oboru nabízím zájemcům všech úrovní moderní a trochu vlastní přístup k seberozvoji. Základem je pro mě propojení odborníků z více oblastí. Rád uplatňuji znalosti ze specializace trenéra fotbalu, licence učitele plavání, učitele lyžování a dalších. Jsem inspirován norskou kulturou, funkčním tréninkem pro prevenci zranění a každým jednotlivým klientem. Rád hledám kondiční, funkční a pohybová řešení pro zlepšení výkonnosti v různých sportech. Vedu jednotlivce, skupiny, vzdělávací přednášky a workshopy osobní i online formou.