Wellbeing programy pro firmy

Wellbeing programy pro zdraví lidí a zralou firemní kulturu

Péče o firemní kulturu.
Dopřejte vašim lidem smysluplný wellbeing.

  • Posuňte úroveň péče o zaměstnance, firemní kulturu, interní komunikaci i týmovou spolupráci na zcela novou úroveň.
  • Vytvořte zázemí pro ty nejlepší lidi a prostor, ve kterém vaše firma poroste spolu se svými lidmi.
  • Ladění osobnostních kvalit i firemní kultury je nepřetržitý proces a investice, která se vždy mnohonásobně vrátí.
  • Firma, která chce dnes na trhu uspět už nemůže být jen pouhou organizací. Udělejte z vaší firmy živý a dynamický organismus s plně rozvinutým potenciálem.

S radostí budeme vaším Feel Good dlouhodobým partnerem.

Forma našich programů

Firemní kultura

Zdravá firemní kultura je dnes naprostý základ pro to, aby mohla firma na trhu dlouhodobě působit a prosperovat. Pokud má však firma dále růst, rozvíjet se, posouvat a směřovat k naplnění hodnot vizí a cílů je nezbytné se od zdravé firemní kultury posunout ještě o level výš.

Na úroveň zralé firemní kultury. Protože teprve zralá firemní kultura umožní firmě získat a udržet si ty nejlepší lidi a spolu se svými lidmi dále růst.

Koncept posunu firemní kultury připravíme na míru přímo vaší společnosti a zároveň vás celým procesem provedeme

 • Pomocí tematických skenů zjistíte, kde se aktuálně nachází úroveň vaší firemní kultury
 • Eliminujeme případné toxické vlivy
 • Navrhneme smysluplné a realizovatelné kroky
 • Podpoříme vás v jejich implementaci
 • Průběžně poskytneme zpětnou vazbu

Interní komunikace

Jedině na zralé interní komunikaci je možné vystavět zralou firemní kulturu.

Pomůžeme vám nastavit nebo vyladit ve vaší firmě transparentní a nenásilnou komunikaci všemi směry. Budeme vaším partnerem i při případném řešení konfliktů – mediace.

Proškolíme váš management i zaměstnance v tématu toxických lidí na pracovišti.

Nastavíme individuální řešení přímo pro vaše firemní prostředí.

Díky fungující interní komunikaci se také mnohonásobně zúročí všechny vaše investice do wellbeingových aktivit. Zároveň se výrazně sníží či úplně eliminuje riziko whistleblowingu.

Whistleblowing

Společnostem a organizacím v ČR s nejméně 25 zaměstnanci bez ohledu na obor své činnosti vznikne od března 2022 povinnost zavést vnitřní oznamovací systém na všechna jednání, která mají znaky trestného činu, přestupku či jiného protiprávního jednání….

Roční rozvojový program

Práce na sobě je nikdy nekončícím projektem pro zaměstnance i manažery.  Rádi budeme na této cestě vaším dlouhodobým partnerem. Všechny oblasti, kterým se věnujeme jsme poskládali do uceleného programu a velmi rádi vás jím provedeme. Setkáme se 1x měsíčně na 3 hodiny vždy u jednoho tématu. (Délku a rozsah setkání i rádi individuálně přizpůsobíme vaším potřebám). Během roku tak komplexně nahlédnete do fascinujícího světa Wellbeing. Díky tomu bude každý člověk ve vaší společnosti znát své silné stránky i příležitosti a vědět, jak se dále rozvíjet.

Přehled témat setkávání

1. Zdraví a silná imunita
2. Zdraví Pohyb a fyzická kondice
3. Relax, odpočinek, spánek
4. Zdravá strava
5. Psychická kondice a zdroje naší energie
6. Seberozvojem k sebehodnotě
7. Životní hodnoty, vize, intuice a práce se záměrem
8. Vztahy a emoce
9. Komunikace a umění řešit konflikty
10. Toxičtí lidé kolem nás
11.  
Život bez toxinů 

Chcete jít v jednotlivých tématech rovnou více do hloubky? Skvělé, zrealizujeme ve vaší firmě ne 3hodnový, ale rovnou celodenní workshop na dané téma.

  Den zdraví ve firmě

  Naučte své zaměstnance nejen pravidelně pečovat o své zdraví, ale také se zajímat o novinky a trendy v této oblasti. Jednou nebo dvakrát do roka pro vaši společnost připravíme den nebo několik po sobě jdoucích dní plných přednášek a workshopů na téma zdraví. To „své“ si v této mozaice najde opravdu každý. Odměnou pro vaši firmu budou zdraví zaměstnanci, plní energie a vitality. Lidé, kteří nemarodí a hned tak nevyhoří.

  Inspirujte se tématy našich workshopů

  Inspirativní den

   

  Vyberte si až 6 seminářů do jednoho dne. Každému tématu se bude lektor věnovat 1 hodinu tak , aby účastníci získali vhled a základní informace z dané oblasti.

   

  Teambuilding na míru

  Hravost by nás nikdy neměla opustit. A upřímně, nemůžeme se stále jen vzdělávat na workshopech ???? Potřebujeme prožívat emoce, zažívat inspirativní podněty a rozproudit tělo i v mysl.

  Pojďte s námi načerpat novou tvůrčí a radostnou energii na některém z našich netradičních teambuildingů, které připravíme přímo na míru potřebám vaší firmy.
  Vyzkoušíte si, jak zní váš hlas při zpěvu nebo zjistíte, že tančit umí opravdu každý  ….. Zažijete dobrodružství a zábavu, která podpoří týmovou spolupráci a rozproudí komunikaci napříč celou firmou. Připravené máme i různé kreativní programy, které nejenže tým stmelí, ale rozproudí v něm i novou vlnu chuti do vzájemné spolupráce.

  Survival Code

  Wellbeing design

  Má-li být péče o zaměstnance efektivní, je potřeba aby byla nejen dlouhodobá a smysluplná, ale stala se také přirozenou a vítanou součástí firemní kultury. Každá společnost má jiné možnosti a představy o tom, jak o své zaměstnance pečovat. Pomůžeme vám sestavit wellbeing koncept přímo na míru. Zaměstnanecký wellbeing se tak stane skvělou investicí, která přinese firmě mnoho benefitů.

  Detailně s vámi probereme současnou situaci a navrhneme možná řešení. Pomůžeme vám s implementací i vyhodnocením. Budeme vám nejen průvodcem, ale i dlouhodobým wellbeing partnerem.

  Přehled témat setkávání

  1. Zdraví a silná imunita
  2. Zdraví Pohyb a fyzická kondice
  3. Relax, odpočinek, spánek
  4. Zdravá strava
  5. Psychická kondice a zdroje naší energie
  6. Seberozvojem k sebehodnotě
  7. Životní hodnoty, vize, intuice a práce se záměrem
  8. Vztahy a emoce
  9. Komunikace a umění řešit konflikty
  10. Toxičtí lidé kolem nás
  11.  
  Život bez toxinů 

  Chcete jít v jednotlivých tématech rovnou více do hloubky? Skvělé, zrealizujeme ve vaší firmě ne 3hodnový, ale rovnou celodenní workshop na dané téma.

   Wellbeing manager

   Mít svého Wellbeing managera jako zaměstnance není dnes ta pravá cesta pro každou společnost.

   Vhodnou variantou je externí odborník, který nezatíží rozpočet, a přitom vnese do firemní kultury čerstvý vítr a nadhled. Pojďme i v tomto směru navázat spolupráci a jeden člověk z našeho týmu se stane dlouhodobým wellbeing partnerem, který bude do vaší společnosti pravidelně docházet.

   Díky tomu ještě lépe nahlédneme do současné situace ve vaší firmě. Společně najdeme způsoby, jak posunout firemní kulturu a komunikaci, aby vaši zaměstnanci byli nejen zdraví a spokojení, ale i hrdí na to, že pracují právě pro vás.

   Rozhodli jste se mít vlastního Wellbeing managera? Vyškolíme vašeho manažera na Wellbeing managera.

    

   Space for Wellbeing

   Portál osobního a firemního zdraví

   Exkluzivní ONLINE program, který je utvářen profesionály z oblasti vědomého osobního rozvoje, duševní hygieny, tělesné kondice, zdraví a celostní péče o sebe i o firmu.
   Space

   • Seberozvoj
    » který dává smysl a směřuje k podstatě
   • Poznání
    » sebe, své síly, možností a příležitostí
   • Aktivita
    » uvedení poznatků do životní praxe
   • Celistvost
    » sjednocení poznání a praxe pro každodenní život
   • Energie
    » být tvůrcem svého života a nové reality….

   …. reality, která vytváří

   Prostor

   Prostor stát se skrze poznání tvůrcem reality v soukromém i pracovním životě.