Ing. Lenka Jahelková

Klinická naturopatka
Detoxikační poradkyně JOALIS a BICOM terapeutka
Výživová poradkyně

„Mým hlavním záměrem je navést člověka k rovnováze, k uvědomění příčin jeho potíží a následně společnými silami nastolit dlouhodobé zdravý přístup k sobě, jak na úrovni těla, tak mysli. Výživu a vztah k sobě považuji za naprostý základ na cestě k dlouhodobému zdraví a pocitu radosti ze života.“

Vystudovala jsem ekonomii a léta pracovala ve finančnictví, ale vždy jsem měla blízko k přírodě. Bydlím na vesnici a jsem maminkou dvou velkých dětí.
Díky zájmu o zdraví, stravu a vztahu k bylinkám mě oslovila celostní přírodní medicína a nejrůznější informace s ní spojené.
Nejdříve jsem se seznámila s informační celostní medicínou. Prošla jsem studiem i následnou certifikací a začala pracovat jako poradkyně informační medicíny.
Následovala Škola klinické naturopatie, nejkomplexnější čtyřleté studium přírodní celostní medicíny v ČR. Tento obor splňuje požadavky Světové zdravotnické organizace (WHO) pro výkon profese naturopatie, zahrnující odborné předměty jako biochemie, biologie či patologie a dále specifické obory jako nutriční výživa, fytoterapie a další…
Přes dva roky jsem působila na Klinice funkční medicíny Endala s MUDr. Janem Vojáčkem jako terapeutka. Získala jsem zkušenosti s přírodní léčbou hormonální nerovnováhy, zejména štítné žlázy a adrenálního vyčerpání, dále v oblasti chronických onemocnění například: metabolický syndrom, nadváha, kožní potíže – ekzémy, chronické trávicí problémy a další.
V roce 2022 jsem absolvovala kurz Poradce pro výživu s akreditací MŠMT zakončený státní autorizovanou zkouškou.
V tomto roce jsem zároveň prošla několikaměsíčním studiem v oblasti biorezonanční terapie lékařsky akreditovaným přístrojem BICOM a stala se oficiálně Bicom terapeutkou v centru Biorezona v Klánovicích. „Biorezonanci považuji za úžasný nástroj na poli frekvenční medicíny, kdy dochází k harmonizaci a odblokování klienta na úrovni jak vícehmotné, tak nízkofrekvenční. Nyní střídavě pracuji na Klinice naturopatie v Praze a v Klánovicích.