[vc_row][vc_column][vc_column_text]INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE S PSYCHOLOGEM – ONLINE

Období náročných změn ve všech oblastech života vašich zaměstnanců může přinášet tíživé pocity, deprese, úzkosti, ale i vztahové problémy doma, s dětmi i kolegy.

Vyčerpání psychických sil způsobuje aktuálně velké výkonnostní problémy lidí a silný sesun jejich motivace a chuti do nových projektů a změn, které nyní řeší každá společnost.

Dejte vašim zaměstnancům nyní nejlepší trénink spojený s benefitem – možnost si vše z domova prokonzultovat s odborníkem, který nejen vyslechne jejich situaci, ale pomůže najít zklidnění, zdroje energie a vnitřní rovnováhy. Posune člověka směrem k řešení a nalezení nových úhlů pohledu nebo dovedností, které mu pak pomohou nejen v soukromí, ale i na pracovišti.

Zaměstnanci si mohou jen zvolit termín online konzultace a my za vás vše zorganizujeme a pohlídáme např. kredit, který mohou zaměstnanci vyčerpat či časy, které ke konzultacím vymezíte.

Neváhejte mne kontaktovat, ráda celou koncepci individuálních online konzultací vysvětlím a pomůžu připravit pro Vaši společnost.

Markéta Černá

Feel Good Company

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]