Fitka jsou zavřená a ne každý z nás vidí smyl v tom sportovat venku s rouškou na obličeji.
Nebudeme Vás ani nabádat, jak si přestavět byt na domácí posilovnu, ale máme pro Vás pár Feel Good nápadů, jak zapojit přirozený pohyb do celého dne. A navíc tyto tipy můžete klidně používat i po skončení karantény. Věříme, že Vás nejen rozhýbeme, ale také inspirujeme, abyste si další spoustu aktivit vymysleli sami….. a podložky na cvičení mohou pro tuto chvíli zůstat smotané.

1. Promasírujte si chodidla.
Do krabice dejte malé oblázky nebo hrách, čočku, cizrnu …. a každé ráno a večer si do ní stoupněte a promasírujte svá chodidla. Rozproudíte tak energii v celém těle. Pro ty, kteří optimalizují svůj čas doporučujeme spojit tuto aktivitu s čištěním zubů ?
2. Postavte se rovně, rozpažte ruce, pořádně se nadýchněte a párkrát se otočte dokola, klidně i několikrát za den. Uvidíte, jak se Vám okamžitě zlepší nálada.
3. Pár dřepů se dá udělat kdykoli a kdekoli …. i s výskokem!
4. Máte doma schody? Tak co si je párkrát projít tam a zpět?
5. Opřete se rukama o pevný nábytek, například o kuchyňskou linku a protáhněte achilovky
6. Vyhlaste rodinnou soutěž o to, kdo se v předklonu s narovnanými koleny dotkne palců u nohou. Vyzkoušejte vsedě i ve stoje.
7. Lehněte si na gauč na záda a od pasu dolů se spusťte přes okraj gauče, skvěle záda protáhnete.
8. Zkuste udělat pár pohybu, které jste ještě nikdy neudělali, čím šílenější pohybová kreace, tím líp. Nejen, že rozhýbete celé tělo, ale také se pořádně zasmějete.
A smích jak známo léčí, o tom jsme už psali nedávno ??

Chcete-li se podělit o další nápady, pište nám.
Krásné Velikonoce všem přeje tým Feel Good Company