Tomáš Reinbergr

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Tomáš Reinbergr

 

„Mým cílem je zvyšovat vědomí jednotlivců i společnosti. Meditací, životním stylem a pohybem“

 

Stres je v dnešní době zabijákem číslo jedna. Způsobuje či zhoršuje až 90 % všech nemocí. I když jste jedním z těch šťastných a těšíte se dobrému zdraví, pravděpodobně účinky stresu alespoň občas pociťujete a zbytečně redukují váš potenciál.

Ode mě se dozvíte se, proč v dnešní době trávíme příliš času v aktivním módu a málo v pasivním a jaké to má účinky na naše zdraví. Zjistíte, proč Védská meditace zlepšuje spánek a náladu, zvyšuje kreativitu, optimalizuje váhu atd.

 

Aktivní život si žádá kvalitní načerpání sil. Při Védské Meditaci odpočíváte až 5x účinněji než při spánku. Védská Meditace je perfektní řešení naší hektické doby – hodí se pro každého, můžete ji provozovat kdekoliv a její účinky se rychle projeví ve všech oblastech vašeho života. Připojte se k milionům lidí, kteří si svůj život užívají více díky Védské Meditaci.

Během meditace se vaše mysl samovolně zklidní a tělo se ponoří do hlubokého odpočinku, až 5x hlubšího než při spánku. Toto hluboké zklidnění oživuje celý váš organizmus a umožňuje mozku fungovat v úplně jiném režimu, což přináší neuvěřitelné množství fyzických i psychických přínosů.

Možná už jste nějakou meditaci zkoušeli. Možná máte pocit, že vám to příliš nešlo, že je to těžké. Nedokázali jste se zklidnit a neměli jste ty pocity, o kterých všichni mluvili. Védská meditace je jiná:

  • mysl a tělo se zklidní automaticky a přirozeně
  • nevyžaduje úsilí ani koncentraci
  • prokazatelně účinná v odbourávání stresu
  • účinky jsou cítit okamžitě, často již po 1. meditaci
  • na světě ji praktikují miliony lidí.
  • zlepšuje fyzické i psychické zdraví
  • není třeba klid ani samota

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]